DFS smart virtual reality 7D max

DFS 7d PLDFS 7d ENDFS 7d DE

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

Technologia

Czy jest Virtual Reality:Virtual Reality to obraz sztucznej rzeczywistości powstały przy technologii informatycznej. Proces ten polega na komputerowym tworzeniu multimedialnej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. W ten sposób powstają wirtualne elementy realnej przestrzeni, jak i cały zupełnie fikcyjny świat. Wykreowane w ten sposób obrazy są w naszych kinach odtwarzane za pomocą unikalnych okularów Oculus.

Technologia, którą dostarczamy cieszy się ogromnym sukcesem dzięki specjalnym, inteligentnym fotelom 4D do instalacji w kinach multisensorycznych. Fotele 4D są przeznaczone do projekcji złożonych efektów sensorycznych i potęgowania doznań kinowych. Poprzez zsynchronizowanie wyjątkowych „wizualno-sensorycznych” doświadczeń, pojedyncze elementy można łatwo przekształcić w ekscytujące teatry wielu zmysłów. Każda jednostka zawiera fotele (składające się z czterech miejsc), które następnie są umieszczane na wielopoziomowym parkiecie. Kontrolowane przez zsynchronizowany system centralny efekty, które zostały stworzone przez inteligentne fotele 4D stają się integralną i skoordynowaną częścią planu filmowego.

Tylko u nas, na seansach kinowych widzowie mogą doświadczyć wrażeń wirtualnych spotęgowanych o doznania dotyku, ruchu czy zapachu. Wszystko to osiągamy dzięki wbudowanym specjalnym fotelom. W efekcie połączyliśmy metodę komputerowego procesu tworzenia sztucznej rzeczywistości z wykorzystaniem zaawansowanej technologii wytwarzającej dodatkowe bodźce czuciowe.


SLS
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X