DFS smart virtual reality 7D max

DFS 7d PLDFS 7d ENDFS 7d DE

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży kulturowo-rozrywkowej. Czerpiąc z doświadczeń amerykańskiego przemysłu rozrywkowego wprowadziliśmy jako pierwsi na rynek Kina 7D MAX, które obecnie mieszczą się w kilkunastu miastach Polski. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych naszym odbiorcom zapewniamy rozrywkę na światowym poziomie. Dla naszych klientów wdrażamy najnowsze technologie w przemyśle kin wielowymiarowych w Polsce.

Link do strony kin 7D Max: http://www.kino7dmax.pl/pl

Naszym celem jest dalszy rozwój w zakresie powiększania wachlarza oferowanych rozwiązań, przynosząc korzyści zarówno dla naszych widzów jak i partnerów biznesowych.

Jak działamy?

Naszych partnerów biznesowych obsługujemy kompleksowo – dostarczamy całkowite wyposażenie wraz ze szczegółowym instruktażem obsługi oraz późniejszym serwisem.

Co wyróżnia nasze produkty:

Illusion Ray Studio

Illusion Ray Studio to pracownia graficzna tworząca w swojej pracy m.in. wirtualną rzeczywistość oraz innowacyjne projekcje kinowe. Filmy, które powstają w studiu, są zaprojektowane na potrzeby oglądania ich na okularach Oculus Rift oraz GearVR. Graficy posiadają również wieloletnie doświadczenie w branży CG. Do swojej pracy podchodzą z pasją i zamiłowaniem, co jest przy niej równie istotne jak wiedza i doświadczenie.


SLS
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X