DFS smart virtual reality 7D max

DFS 7d PLDFS 7d ENDFS 7d DE

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

Zamówienia indywidualne, doradztwo

PARKI ROZRYWKI, CENTRA EDUKACYJNE - Jesteśmy otwarci na niestandardowe zamówienia!

Jesteś właścicielem parku rozrywki i szukasz innowacyjnej atrakcji dla swoich odbiorców? Posiadasz powierzchnie użytkową, która chciałbyś zagospodarować w nietypowy sposób? A może chciałbyś stworzyć Strefę Wirtualnej Rzeczywistości w Centrum Handlowym? Jeśli tak koniecznie skontaktuj się z nami, a przygotowujemy dla Ciebie atrakcję na światowym poziome!

Zakres doradztwa:

Dysponujemy pełnym wachlarzem wariantów współpracy z naszą firmą. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem, jako partnerzy firm, kontrahenci – dostawcy, a także jako niezależni operatorzy systemów 7D. Dlatego czujemy się w pełni kompetentni i zmotywowani do doradzania naszym Klientom w zakresie :

Pomysł – Kino7dmax

Miejsce o dużej przepustowości, rozrywkowy charakter obiektu to warunki potrzebne do instalacji nowoczesnej rozrywki. Kina 7Dmax odpowiadają współczesnym potrzebom zapewniając:

Multimedialne atrakcje:

To nowoczesne symulatory często połączone z techniką 3D. Wykorzystywane, jako suplement do tradycyjnej rozrywki – np. oceanaria 4D wykorzystywane często w fokariach czy innych parkach tematycznych. Nowoczesny sprzęt i jego dostępność sprawia, że w tego typu atrakcjach ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Jesteśmy chętni do udziału w każdym takim przedsięwzięciu w zakresie :


SLS
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X