DFS smart virtual reality 7D max

DFS 7d PLDFS 7d ENDFS 7d DE

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

Wdrożenia

Wdrożenia – nowe realizacje

Jako firma działające w obszarze szeroko rozumianej branży rozrywkowej skupiamy swoją uwagę na nowościach. Odwiedzając liczne wystawy i tragi z całego świata udaje nam się mieć ciągłą przewagę nad konkurencją na naszym rynku.

Realizujemy wdrożenia w następujących etapach :

Szkolenie personelu

Ważnym etapem wdrożeń jest kompetentne przeszkolenie personelu. Nawet najlepsza i najnowocześniejsza atrakcja nie przyniesie radości Klientom i wymiernych zysków bez dobrze przeszkolonej obsługi. Nasze rozwiązania wieloetapowej rekrutacji i szkoleń nie pozostawiają miejsc na pomyłki i błędy naszej obsługi.

Szkolenie i wdrażanie pracowników pozostawiamy zawsze pod nasze własne czujne „oko” od zapoznania się z obsługą urządzeń ich bezpieczeństwem i bezpieczeństwem ogólnym po rozwiązania i wysiłki mające na celu ciągłe zwiększanie sprzedaży.

Wdrożenia techniczne

Jesteśmy w stanie wdrożyć najśmielsze projekty i plany. Posiadamy przeszkoloną własną kadrę, dobrych providerów IT oraz kompetentnych kontrahentów działających w ścisłej współpracy z nami. Między innymi Simnoa LTD (Israel-U.S.A.)– Światowy lider w projektowaniu i produkcji kin 7D, i rozwiązań informatycznych dla rozrywki.

Jesteśmy też w stałej współpracy z producentami potrzebnych komponentów w Polsce.

Poświęcamy swój czas i cały wysiłek również w trakcie funkcjonowania powstałych projektów przez usługę Help-Desk i serwisy czy konserwację.


SLS
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X