DFS smart virtual reality 7D max

DFS 7d PLDFS 7d ENDFS 7d DE

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wsCMS/admin/includes/Validator.php on line 169

Oferta

Oferujemy kompleksowe obsługi w zakresie:

Nasze kina dostarczają rozwiązań najnowszej generacji. Kino 7D oprócz dotychczas znanych efektów filmu 3D (trójwymiarowego) oferuje dodatkowe wrażenia podczas oglądania filmu – 7D(dimension). Widz czuje zapach, temperaturę, bryzę wody, powiew powietrza, bąbelki, smeranie po nogach, dotyk na plecach i w siedzisku, wibrację oraz zmianę pozycji. Doznania potęguje nagłośnienie wydobywające się z głośników przy uszach. Dodatkowe efekty zawdzięczamy specjalnym, zaawansowanym technicznie fotelom. Tu trzeba być i to przeżyć, bo trudno to sobie wyobrazić!

Standardowy projekt kina 7D OBEJMUJE:

Wielkość oferowanych przez nas systemów kinowych uzależniona jest od ilości miejsc/ foteli, które partner biznesowy chce zaoferować swoim klientom.

Zasadniczo oferujemy 3 opcje systemów kinowych:

Prezentujemy inwestorom biznesowym z branży rozrywkowej, ofertę wyposażenia najnowocześniejszych i innowacyjnych sal multimedialnych. W proponowanych przez nas systemach kinowych wielowymiarowość powstaje w wyniku przeniesienia się widza do Wirtualnej Rzeczywistości.

Jeśli jesteście pasjonatami kina, skrajnych doznań i chcecie poczuć oddech przyszłości lub zaoferować takie doznania swoim klientom, proponujemy uruchomienie Kina 7D na bazie naszej technologii! Proces ten zapewnia nasz najnowocześniejszy sprzęt, który bazuje w oparciu o unikalne, wciąż aktualizowane technologie i software.

Nasza wiedza i wsparcie umożliwi Wam otwarcie własnego niepowtarzalnego biznesu w bardzo dynamicznie i rozwijającej się branży. Pomożemy Wam również dokonać oceny wybranej lokalizacji. Implementacja systemów kinowych nie wymaga specjalnych pozwoleń ustawowych. To my zajmujemy się kompleksowo wdrożeniem od projektu do realizacji Kin 7D.

Otrzymasz od nas:

Dla naszych Klientów:

Tworzymy Strefy Wirtualnej Rzeczywistości

Dostarczamy filmy zaprojektowane na potrzeby Wirtualnej Rzeczywistości

Przygotowujemy innowacyjne filmy stworzone na potrzeby Oculus VR. Tematykę filmów dobieramy w zależności od potrzeb naszych Klientów. Dysponujemy zarówno gotowymi produkcjami z licencją wyświetlania oraz tworzymy zupełnie nowe filmy: edukacyjne, przygodowe, horrory, fantastyczne itp.

Napisz do nas i zapytaj o Ofertę dla Ciebie!


SLS
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X